RN50C1742BRSL
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RN50C1742BRSL
JLCPCB Part #
C1812246
Package
Plugin,D1.6xL3.8mm
Description
-65℃~+175℃ 17.4kΩ 50mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors