RN50C15R8FBSL
MFR.Part #
RN50C15R8FBSL
JLCPCB Part #
C1425860
Description
-65℃~+175℃ 15.8Ω 50mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors