RN50C1541FRE6
MFR.Part #
RN50C1541FRE6
JLCPCB Part #
C1779954
Description
-65℃~+175℃ 1.54kΩ 50mW Metal Film Resistors ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors