CWR26HK106KBFB
MFR.Part #
CWR26HK106KBFB
JLCPCB Part #
C4985525
Package
2214
Description
-55℃~+125℃ 10uF 15V 667mΩ ±10% 2214 Tantalum Capacitors ROHS