RN50C1472FR36
MFR.Part #
RN50C1472FR36
JLCPCB Part #
C1779296
Description
-65℃~+175℃ 14.7kΩ 50mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors