Y406910K0000J9L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y406910K0000J9L
JLCPCB Part #
C6014029
Package
Plugin
Description
10kΩ 21 250mW ±10ppm/℃ ±5% 插件 Potentiometers, Variable Resistors ROHS