RN50C1401FBSL
MFR.Part #
RN50C1401FBSL
JLCPCB Part #
C1425687
Description
-65℃~+175℃ 1.4kΩ 50mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors