RN50C1371FRSL
MFR.Part #
RN50C1371FRSL
JLCPCB Part #
C3453797
Description
-65℃~+175℃ 1.37kΩ 50mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors