RN50C1301BB14
MFR.Part #
RN50C1301BB14
JLCPCB Part #
C3505676
Description
-65℃~+175℃ 1.3kΩ 50mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors