Y11190R50000D9W
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y11190R50000D9W
JLCPCB Part #
C4013288
Package
SMD,4.1x2.5mm
Description
-55℃~+150℃ 250mW 500mΩ ±0.2ppm/℃ ±0.5% SMD,4.1x2.5mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS