Y162250R0000F9L
MFR.Part #
Y162250R0000F9L
JLCPCB Part #
C3914993
Package
TO-220-2(SMD)
Description
-55℃~+150℃ 50Ω 8W ±0.2ppm/℃ ±1% TO-220-2(SMD) Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS