RN50C1100FBSL
MFR.Part #
RN50C1100FBSL
JLCPCB Part #
C3477949
Description
-65℃~+175℃ 110Ω 50mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors