CMF555K6200FLBF
MFR.Part #
CMF555K6200FLBF
JLCPCB Part #
C1425424
Description
-55℃~+175℃ 5.62kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors