RN50C1070BRSL
MFR.Part #
RN50C1070BRSL
JLCPCB Part #
C1809487
Description
-65℃~+175℃ 107Ω 50mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors