RL07S270JBSL
MFR.Part #
RL07S270JBSL
JLCPCB Part #
C1442678
Description
-65℃~+175℃ 250mW 27Ω Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors