RN50C1023FB14
MFR.Part #
RN50C1023FB14
JLCPCB Part #
C3382589
Description
-65℃~+175℃ 102kΩ 50mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors