Y40214K60000T9W
MFR.Part #
Y40214K60000T9W
JLCPCB Part #
C4239492
Description
-55℃~+125℃ 100mW 4.6kΩ Metal Foil Resistor ±0.01% ±0.2ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS