RN50C1002DR36
MFR.Part #
RN50C1002DR36
JLCPCB Part #
C1789627
Description
-65℃~+175℃ 10kΩ 50mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors