RN50C1002CRSL
MFR.Part #
RN50C1002CRSL
JLCPCB Part #
C3414526
Description
-65℃~+175℃ 10kΩ 50mW Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors