RN50C1002CB14
MFR.Part #
RN50C1002CB14
JLCPCB Part #
C1422924
Description
-65℃~+175℃ 10kΩ 50mW Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors