Y00149K65000B9L
MFR.Part #
Y00149K65000B9L
JLCPCB Part #
C1496303
Description
-55℃~+125℃ 200mW 9.65kΩ Metal foil resistor ±0.1% ±8ppm/℃ 插件,D3xL6.9mm Through Hole Resistors ROHS