RN50C1000BRSL
MFR.Part #
RN50C1000BRSL
JLCPCB Part #
C1809492
Description
-65℃~+175℃ 100Ω 50mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors