RLR32C5102GMRE81
MFR.Part #
RLR32C5102GMRE81
JLCPCB Part #
C3414435
Description
-65℃~+150℃ 1W 51kΩ Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 插件,D4.8xL14.3mm Through Hole Resistors