RLR32C5100GMB14
MFR.Part #
RLR32C5100GMB14
JLCPCB Part #
C1469008
Description
-65℃~+150℃ 1W 510Ω Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 插件,D4.8xL14.3mm Through Hole Resistors