RLR32C4423FPRE8
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RLR32C4423FPRE8
JLCPCB Part #
C3376034
Package
Plugin,D4.8xL14.3mm
Description
-65℃~+150℃ 1W 442kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.8xL14.3mm Through Hole Resistors