RLR32C1913FRR64
MFR.Part #
RLR32C1913FRR64
JLCPCB Part #
C1828821
Description
-65℃~+150℃ 191kΩ 1W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.8xL14.3mm Through Hole Resistors