RLR32C4421FRRE6
MFR.Part #
RLR32C4421FRRE6
JLCPCB Part #
C3534897
Description
-65℃~+150℃ 1W 4.42kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.8xL14.3mm Through Hole Resistors