RLR32C3243FRBSL
MFR.Part #
RLR32C3243FRBSL
JLCPCB Part #
C1477631
Description
-65℃~+150℃ 1W 324kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.8xL14.3mm Through Hole Resistors