RLR32C3240FRB14
MFR.Part #
RLR32C3240FRB14
JLCPCB Part #
C1470779
Description
-65℃~+150℃ 1W 324Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.8xL14.3mm Through Hole Resistors