ERL32240R00GKEK500
MFR.Part #
ERL32240R00GKEK500
JLCPCB Part #
C3425236
Description
-65℃~+175℃ 1W 240Ω Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 插件,D4.8xL14.3mm Through Hole Resistors