RLR32C3000GMB14
MFR.Part #
RLR32C3000GMB14
JLCPCB Part #
C1468946
Description
-65℃~+150℃ 1W 300Ω Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 插件,D4.8xL14.3mm Through Hole Resistors