RLR32C27R0GMRE71
MFR.Part #
RLR32C27R0GMRE71
JLCPCB Part #
C3378292
Description
-65℃~+150℃ 1W 27Ω Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 插件,D4.8xL14.3mm Through Hole Resistors