RLR32C2703GMR64
MFR.Part #
RLR32C2703GMR64
JLCPCB Part #
C1828956
Description
-65℃~+150℃ 1W 270kΩ Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 插件,D4.8xL14.3mm Through Hole Resistors