RLR32C2700GMR64
MFR.Part #
RLR32C2700GMR64
JLCPCB Part #
C1828967
Description
-65℃~+150℃ 1W 270Ω Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 插件,D4.8xL14.3mm Through Hole Resistors