RLR32C2200GRBSL
MFR.Part #
RLR32C2200GRBSL
JLCPCB Part #
C1478215
Description
-65℃~+150℃ 1W 220Ω Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 插件,D4.8xL14.3mm Through Hole Resistors