CRCW12102M21FKTA
MFR.Part #
CRCW12102M21FKTA
JLCPCB Part #
C4112826
Description
-55℃~+155℃ 2.21MΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount