RLR32C1200GMRE6
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RLR32C1200GMRE6
JLCPCB Part #
C1828674
Package
Plugin,D4.8xL14.3mm
Description
-65℃~+150℃ 120Ω 1W Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 插件,D4.8xL14.3mm Through Hole Resistors