BFC237672203
MFR.Part #
BFC237672203
JLCPCB Part #
C6132301
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+100℃ 20nF 400V、1kV ±5% Plugin,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS