RLR20C1203GRR36
MFR.Part #
RLR20C1203GRR36
JLCPCB Part #
C1807778
Description
-65℃~+150℃ 120kΩ 500mW Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 插件,D3.5xL9.5mm Through Hole Resistors