RLR07C6R20GMB14
MFR.Part #
RLR07C6R20GMB14
JLCPCB Part #
C1477731
Description
-65℃~+150℃ 250mW 6.2Ω Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 插件,D2.3xL6.4mm Through Hole Resistors