RLR07C3650FSR3623
MFR.Part #
RLR07C3650FSR3623
JLCPCB Part #
C3384154
Description
-65℃~+150℃ 250mW 365Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.4mm Through Hole Resistors