ERC5512K100FHEK500
MFR.Part #
ERC5512K100FHEK500
JLCPCB Part #
C3533943
Description
-65℃~+175℃ 12.1kΩ 125mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors ROHS