RLR07C3013FRR36
MFR.Part #
RLR07C3013FRR36
JLCPCB Part #
C1790546
Description
-65℃~+150℃ 250mW 301kΩ Metal Film Resistors ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.4mm Through Hole Resistors