RLR07C1R00GMB14
MFR.Part #
RLR07C1R00GMB14
JLCPCB Part #
C1477530
Description
-65℃~+150℃ 1Ω 250mW Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 插件,D2.3xL6.4mm Through Hole Resistors