RLR07C1913FRRE8
MFR.Part #
RLR07C1913FRRE8
JLCPCB Part #
C3566796
Description
-65℃~+150℃ 191kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.4mm Through Hole Resistors