Y16244K99000B9W
MFR.Part #
Y16244K99000B9W
JLCPCB Part #
C4035729
Description
-55℃~+150℃ 200mW 4.99kΩ ±0.1% ±0.2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS