RLR05C6801GMB1419
MFR.Part #
RLR05C6801GMB1419
JLCPCB Part #
C3478887
Description
-65℃~+150℃ 125mW 6.8kΩ Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 插件,D1.7xL3.8mm Through Hole Resistors