RLR05C3403FRB1419
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RLR05C3403FRB1419
JLCPCB Part #
C3398112
Package
Plugin,D1.7xL3.8mm
Description
-65℃~+150℃ 125mW 340kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.7xL3.8mm Through Hole Resistors