CMF5040R000FHBF
MFR.Part #
CMF5040R000FHBF
JLCPCB Part #
C1400315
Description
-55℃~+175℃ 250mW 40Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors