RLR05C1603GRRE719
MFR.Part #
RLR05C1603GRRE719
JLCPCB Part #
C3431658
Description
-65℃~+150℃ 125mW 160kΩ Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 插件,D1.7xL3.8mm Through Hole Resistors